BATMAN KARGO HİZMETİ

İstanbul Batman Arası Ambar Hizmeti

Batman kargo; İstanbul Batman arası ambar hizmeti sunmaktadır. Tarafımıza ileteceğiniz nakliye talepleriniz derhal değerlendirmeye alınarak, ihtiyacınız olan en kısa sürede adresinize alım yapmaya gönderilir. Yüklenen yükler zaman kaybetmeksizin yola çıkartılır ve muhtemel olan en kısa zamanda alıcılarına teslim edilir.

Büyük araçlarla, uzman sürücülerle, profesyonel bir ambar hizmeti almak için taleplerinizi iletebilirsiniz. Yüksek performansa sahip araçlarımız, sistemli hizmetlerle taşınacak mallarınızın güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlar. Dilediğinizde başvuru yapabilir, çözüm bulabilirsiniz.

Ekonomik Açıdan Uygun Çözümler

Antrepo, gümrük, depo veya fabrika gibi alanlardan başka alana taşınacak olan malzemeleri en uygun çözümlerle sonuçlandırmak istersiniz. Batman kargo firmamız bu anlamda sizin yanınızdadır. Malzeme miktarı çoğaldığında ve mesafeler uzadıkça fiyat artar. Sektör anlamında yaşanan ekstra durumlar da bazı değişikliklere neden olabilir. Taşınacak malzemelerinizle alakalı firmamızdan en net sonucu alabilirsiniz. Batman nakliyat ambarı için yük miktarını araç büyüklüğü ve doluluğuna göre tespit edebilirsiniz.

Büyük Bir Aracın Tamamına Ücret Ödemeyin

En ekonomik taşıma türlerinden biri parsiyel ambardır. Bir tır düşünün, içinde azar azar farklı birçok kişinin malzemeleri sistemli şekilde yerleştirilir. Batman ambar aracındaki bu ürünler sırayla gidecekleri yere gönderilir. Yani büyük bir aracın tamamına para ödememiş ve bütçe artısı sağlamış olursunuz. Parsiyel taşımacılıkta beklentinizi karşılayan teslimat bir miktar gecikebilir. Çünkü bu taşıma türünde birçok kişinin ürünü aşamalı dağıtılır. Fakat size verilen sürede tam zamanında teslimat yapılmaktadır.

İster Küçük İster Büyük Fabrika Yükünüz Olsun Taşıyoruz

Fabrika malzemeleri çok yer kaplayabilir, çünkü merkezi dağıtım yapılacağında önemli bir malzeme gönderilir. Batman kargo firmamızda, fabrikadan çıkan malzemelerinizi doğru adreslere gönderiyoruz. Üretimi yapılan malzemelerin özelliği değişkendir. Ambar taşıma kuralları kapsamında uygun ürünler nakledilmektedir.

Paketleme ve Önemi

Ambar ve genel taşımada en önemli kısımlardan biri paketleme işlemleridir. Paketlemenin doğru yapılması, ürünlerinizin sağlıklı şekilde taşınması demektir. Kendiniz tarafından yapılan koli işlemleri ve Batman kargo firmamız en güvenli taşımayı amaçlamalıdır. Ürünleriniz varsa bunları sınıflandırarak yerleştirmelisiniz. Aşırı hassas kırılacak eşya vs. gibi isimlendirmelisiniz.

Ambar Hizmeti Teslimat Zamanı

Zamanlama açısından Batman kargo firmamız son derece hassastır. Uzak mesafelerde genelde 3 gün, kısa mesafelerde de 2 gün verilir. Fakat bazı istisna durumlar gecikmeye neden olabilir. Bu hallerde de sizin bilgi alabileceğiniz plaka, iletişim bilgileri zaten aktarılacaktır. Firmamıza güvenerek ambar hizmeti alabilirsiniz. Sorularınızı iletebilir, ön bilgilendirme alabilirsiniz. Yüksek performanslı ambar araçlarımız, gereken hassasiyeti göstererek taşıma yapar. Çelik kasa az sarsıntılı mekanizmalarla sürülmektedir.

Batman kargo