tracking Batman Nakliyat Ambarı

Batman Ambarı

Batman Ambar

 

Biz, Batman Ambarı olarak müşterilerimizin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağımız ile direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa sürede Batman Nakliyat Ambarı güvencesiyle ulaştırmaktayız.

Batman Komple Kamyon nakliyesi müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

 

Batman Nakliyat Ambarı İstanbul

 

İstanbul Batman ambar, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul’dan Batman Parça Yük Nakliyesi ve Batman’dan İstanbul Parça Yük Nakliye hizmeti ile günlük ve karşılıklı Batman parsiyel nakliye seferleri düzenlemektedir.

 

Batman Ambar Zamanında Dağıtım

 

İstanbul Batman Ambarı Anadolu yakası komple, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul’dan Batman Parça Yük Nakliyesi ve Batman’dan İstanbul Parça Yük Nakliye hizmeti ile günlük ve karşılıklı Batman parça yük nakliyesi seferleri düzenlemektedir.

 

 

Adresten Adrese Teslimat

 

Batman Ambarı komple, parsiyel, komple, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda Gebze’den Batman Parça Yük Nakliyesi ve Batman’dan Gebze Parça Yük Nakliye hizmeti ile günlük ve karşılıklı Batman parsiyel nakliye seferleri düzenlemektedir.

 

Batman Nakliye Ambarı Teslim Süresi?

Batman Ambarı hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Batman Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 48-72 saattir.
  • İstanbul Batman Ambar yükü teslimat süresi 48-72 saattir.
  • İstanbul Batman Komple yük teslimat süresi 48 saattir.

 

 Ambar Fiyatları

 

Batman Nakliye Ambar taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Batman ambarı fiyatları’mız ise özelde piyasanın daima altındadır.

 

 Batman Nakliye Fiyatı Ödeme Yöntemi

 

Batman Nakliye firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.