BATMAN AMBAR HİZMETİ

İstanbul Batman Arası Ambar Hizmeti

Anadolu yakası ve Gebze’den Batman iline çeşitli malzemelerin güvenle taşınma işini yapan Batman ambar şirketi işini özenle yapmaktadır. Kuru yük, gümrük, kolili yük, paletli yük gibi malzemelerin şirketler arası taşıma işini yapmaktadır. İstenen zamanda ve istenen sürede güvenle taşıma işlemi yapar. Batman nakliyat ambarı şirketi müşterilerinin taleplerine göre gereken hizmeti vermektedir. Müşterilerin isteklerine ve malzemesine uygun her çeşit nakliye aracı mevcuttur.

Güvenlikli Araçlarla Hizmet Veriyoruz

Gereken aracı müşterinin bilgilendirmesi doğrultusunda göndermekte ve yurt içi nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm kayıt ve evraklar müşterilerinin güvenliği için elektronik ortamda doküman haline getirilerek saklanmaktadır. Saklanan bilgi ve belgeler gerektiğinde çıkarılmakta ve müşterilerinin memnuniyetine sunulmaktadır. Ortam ve şartlara göre araç ayarlandığı gibi, personel sayısı da belirlenmektedir. Müşterinin işi hakkında yeterli bilgiyi vermesi kafidir.

İhtiyacınıza Göre Filo Tır, Kamyon, Kamyonet, Panelvan

Hizmetler genel anlamda kuru eşya ve firmalar arası mal taşımacılığıdır. Bu anlamda gerekli tüm donanımlara sahip bulunmaktadır. Araç sayısı olarak yeterli performansa sahip olmakla birlikte personelini de yetiştirmektedir. Batman ambar şirketi parsiyel taşımacılık yaptığı gibi şehirlerarası taşımacılık performansını da en iyi şekilde sergilemektedir. Araçlar müşterinin istek ve ihtiyacına göre belirlenmekte olup, panelvan, tır, kamyon ya da kamyonet gibi araçlar temin edilmektedir.

Büyük araçları ile ağır tonajda mallar da taşınmaktadır. İster şehir içi olsun ister şehirlerarası olsun bu taşımacılığa uygun dorse araçlar rahatlıkla temin edilmekte ve müşteri memnuniyetine sunulmaktadır.

Batman Ambar Hızla Büyüyen Sektöre Cevap Veriyoruz

Türkiye genelinde bulunan tüm alanlarda çeşitli mağaza ve avm bulunmaktadır. Buralara gerekli olan mallar titizlikle taşınırken aynı zamanda gönderilen ürünler imzalı ve ilgili kaşe ile bilgisayar ortamında saklanmakta ve gerektiğinde müşteri ile paylaşılmaktadır. Güvenli taşımacılık sistemine sahip olan Batman ambar bu anlamda titizlikle yaklaşması sebebiyle tercih edilenler arasında olmuştur.

Boru, tuğla, ısı yalıtımı, su yalıtımı, gibi gerekli alanlar için inşaat malzemesi taşınmakta ve gerekli yerlere ulaştırılmaktadır. İnşaat sektörünün hızla ilerleme kat ettiği günümüzde en çok ihtiyaç duyulan taşımacılık türü olarak kabul edilen bu alanda Batman ambar elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Batman ambar